KAS LEMMIKU PESULE PEAKS MÕTLEMA?

Pole kahtlustki, et Beagle on pigem vee sõber kui pelgab seda. Tõsi, mõni rohkem ja teine jälle vähem.

Bellale meeldib suviti rohkem meres suplsata kui Bixile, aga sellest hoolimata ei ole neile kummalegi dramaatiline ka täiesti tavaline pesu vannitoas. Olen kuulnud mitmeid koeraomanike teatamas, et nende lemmikule meeldib vesi ja tavaline pesemine ei ole probleem, seega neil puudub vajadus ka üldse mõelda, kuidas võiks protsessi mugavamaks teha. Tagamaa siin on ju tegelikult lihtsalt harjumus, et aastaid on nii looma pestud, miks üldse võiks mõelda muudele variantidele. Kas peaks?! Jah, tõesti, minu omadele ka on pesemine okei, aga see õnnetu kehakeel, mis seal dušinurgas vastu vaatab, ei ole ju tore. Miks siis mitte muuta oma kõige armsama sõbra elu veidi põnevamaks ja luua talle regulaarsest pesemisest hoopis elamus?!

Mina otsisin 5 aastat toodet, millest päriselt kasu oleks. Kõik need erinevad käpalapid ja -torud on mul üle vaadatud, aga mitte miski neist ei lahenda päriselt “probleemi”. Eelmisel kevadel juhtusin ühest USA investorite saatest nägema innovatiivset pesemislahendust lemmikloomale. See oli nii lihtne, aga samas ajas muigele, et miks keegi juba varem pole sellist asja kokku pannud. Just, ma räägin Aquapaw lemmiku spreiharjast ja maiusedosaatorist. Tellisin kohe peale saadet endale tooted koju ja testisin ära. Armastus esimesest silmapilgust. See on lihtsalt nii mugav ja kiire kasutada. Lisaks kõigele eelnevale Bella ja Bixi pesukogemus on muutunud koduseks SPA külastuseks, kus maiusedosaatoris ootab mõnus pasteet/või ja vesi tuleb nii vaikselt koos minu massaažiga – neil ei ole enam näha seda kurbust kehakeeles, et jälle peab märjaks saama ja siis kuivama hakkama.

MIS ON AQUAPAW SPREIHARI?

Maailmas esimene kombineeritud pihustiga lemmiku spreihari, mida saab sisse ja välja lülitada lihtsalt kätt rusikasse surudes. Lõpuks ometi on kogu pesemisprotsessi vältel minul täielik kontroll koerte ja veevoolu üle. Enam ei ole segadusi, mis käega duši ja koera hoida või kuidas selle kõige juures veel neid rahustada ja korralikult seebitada. Päriselt ka saab pesu tehtud AINULT KAHE KÄEGA 😀

Spreiharja abil vähendad müra ja vee kõikjale pritsimist, mis paljudele koertele võib ärevust tekitada, sest saad pesemise ajal looma mõlema käega silitada ning kogu protseduuri hoopis stressivabamalt mööda saata. Lisaks aitab spreihari ka tiheda karvkattega koerad päriselt märjaks saada ja puhtaks pesta. Olen saanud mitmetelt erinevate tõugude omanikelt positiivseid rõõmuhõikeid nt. Tšau-tšau, Saksa lambakoer, Chihuahua, Pomeranian jpt. Tõug tegelikult ei olegi oluline, vaid toote mugavus ja lemmiku sära silmades.

Positiivne on ka veel see, et puhasti on reguleeritava käepidemega ja ühes mõõdus rihmad sobivad hõlpsalt nii vasakule või paremale käele ning tänu sellele ka igale suurusele. Kõik vajaminevad vahelilüid koduse dušisüsteemiga ühendamiseks on samuti kohe pakis olemas ja eraldi midagi juurde muretsema ei pea.

MIS ON AQUAPAW MAIUSEDOSAATOR?

Teisisõnu on see ka tähelepanuhajuti, et lemmik tegeleks söömisega mitte ei keskenduks märjaks saamisele. Maiusedosaator kinnitub iminappadega kergelt vannitoa seinale ja aitab tänu sellele pesu ajal tähelepanu hajutada. Kummist nagad aitavad pikendada aega, kui kaua koer oma maiust naudib. Eriti hea kugistavatele koertele. Bella ja Bixi naudivad mõnuga oma pasteedi limpsimist.

PS! Nõudepesumasinasse panek on ohutu ja maiust võib koos dosaatoriga külmutada.

Lisainfot leiad SIIT.

MIDA ARVAVAD VÄRSKED TOODETE OMANIKUD?

Spreihari on vaikne ja vesi ei pritsi kõikjale nagu seda varasemalt pidevalt juhtus, kui kasutasin tavalist dušiotsikut. Väga kiirelt ja mugavalt sai kolm koera korraga puhtaks!

Messi peale mõnusat pesu!

Usually it’s pretty difficult to get Neti and Käbi’s fur completely wet, cause they have really thick undercoat. But with this product I had the possibility of directing the water flow wherever I wanted which made it easier to make their undercoat wet and afterwards rinse out all of the shampoo. Aquapaw is easy to use and like a massage for dogs. 

Maiusedosaator meeldis Messile väga sest nii palju võid pole ta kunagi limpsida saanud!

Minu koerale oli Aquapaw spreihari palju rohkem meelt mööda kui tavaline dušš!

Kui sul on mõni tore tagasiside meiega jagada, siis palun jäta kommentaar 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s