KAS VIHMAGA VÕI VIHMATA?

Viskasin eelmisel nädalal õhku põneva küsimuse Beagle gruppi – Kuidas suhtub sinu lemmik vihma? Vastuseid tuli erinevaid ja väga põnev oli neid jälgida. Minu kogemus on selline, et esimesed 3 eluaastat Bellal polnud vahet, kas taevast tuleb vihma, rahet või pussnuge, tema vajas liikumist. Mäletan, kuidas seisime tunde koos Luca ja Google omanikega platsil ja genereerisime, kuidas soojemaid kihte endale tekitada. Isegi -15C oli fain, põhiline, et koerad end tühjaks jookseks 2-3h jooksul. Jah, muud elu meil tõesti kutsika-aastal ei olnud. Praeguseks on aga olukord selline, et Bella keerab uksel ringi, kui näeb, et sajab padukat. Väike uduvihm on veel talutav, aga kõik üle selle, unustagu ma parem ära see õue minemine või kui väga soovin, võin üksi minna.

Bixi pole kunagi olnud vihmasõber. Viimati sai ta väikesest jalutamisest vihmaga vesisaba.. Ma ei oskagi öelda, kas see tõesti tuleb sellest, et tema pole tunde mänguväljakul erinevate ilmadega veetnud või millestki muust. Hoovi teda paduvihmaga saata üritades varjub ta räästaalla ja istub seal kuniks uuesti tuppa saab, sest ta on veendunud, et vihmaga tehakse alles siis häda, kui tõesti põis kohe lõhkeb.

Mida räägivad erinevad Beagle omanikud?

Kristi  – Savi 

Helen – Kui niisama saaks tuuseldada, siis las kallab, aga kui peab rihmas või aedikus olema, siis paneb silmi pilgutama😉

Katrina – Peaasi, et õue saab.. Ma küll näitasin ka aknast, et nii kole ilm, palun ärme lähme.. Aga ta ei jaganud minu arvamust.

Isrid – Ei meeldi neile mustaks ega märjaks saada 😀 valivad iga kell diivanil põõnamise kui vihma 😀 Hommikul polnud nõus isegi pikemale ringile minema, teevad ennast “ämblikuks” ja tirivad kodu poole kui hädad tehtud😴

Sandra – Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama ehk siis alguses on natuke rõve see märg ja näkku pritsiv vesi, aga hiljem kui juba üleni märg siis võib õhtuni jalutada 😄

Astra  – Uduvihmaga küll

Karin – Meie oma ei häiri ükski paduvihm.

Markus – Aknast vaadates tundub kõik super. Tahab kiiruga välja. Aga kui tunneb vihma, siis teeb kiiruga häda ja kraabib ust, et kiiresti tuppa saada.

Sirle – Mitte mingit vahet ei ole, nagu iga teine ilm 🙂 Peaasi, et välja saaks!

Kristel – Ei armasta üldse, tirib koju diivanile tagasi😀

Mir – Kui jalutama minek siis nõus iga ilmaga. Kui saadan hoovi siis ei meeldi vihm 😊

Ksenia – Vihm? Lumi? Rahe? Torm? Mega külm? Millal õue? Mis mõttes sulle ilm ei meeldi? Mis mõttes, ma ei saa palju jalutada?

Katrin – Tal jah suva, a ma ise väga ei taha vihmaga õues olla 🤪 Lumi meeldib meile igatahes rohkem.

Vilve – Vahet ei ole mis ilm on. Kogu aeg tahab ôue 😊

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s